ايران كالا

كمپرسور باد فندكي اتوكر مدل RTC-165

كمپرسور باد فندكي اتوكر مدل RTC-165 

قيمت محصول : 119000 تومان

برند : Autocare

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


كمپرسور باد فندكي اتوكر مدل RTC-165
 

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
كمپرسور باد فندكي اتوكر مدل RTC-165
كمپرسور باد فندكي اتوكر مدل RTC-165

 

  

[google]

برچسب‌ها: كمپرسور باد فندكي، اتوكر، مدل RTC-165،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۷:۰۸:۴۰ توسط morteza | نظرات (0)

دانلود مقاله ضمان معاوضى

 

دانلود مقاله ضمان معاوضى

با تسليم مبيع به خريدار، ضمان معاوضى يا ريسك ناشى از تلف يا خسارت وارد بر آن از عهده فروشنده به عهده او انتقال مى‏يابد ولى قبل از تسليم، با وجود انتقال مالكيت، اين ضمان بر عهده فروشنده باقى است


مشخصات فايل

تعداد صفحات 30
حجم 0 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي فقه و حقوق اسلامي


توضيحات كامل

ضمان معاوضى

 

با تسليم مبيع به خريدار، ضمان معاوضى يا ريسك ناشى از تلف يا خسارت وارد بر آن از عهده فروشنده به عهده او انتقال مى‏يابد ولى قبل از تسليم، با وجود انتقال مالكيت، اين ضمان بر عهده فروشنده باقى است. در توجيه اين قاعده كه مشهور به «تلف مبيع قبل از قبض‏» مى‏باشد، نظريه‏هاى گوناگونى مطرح شده است كه از لحاظ عملى آثار متفاوتى را در پى دارد. اين مقاله با ارزيابى اين نظريه‏ها، در صدد يافتن مبناى حقوقى متناسب با ماهيت قاعده مذكور است.

مقدمه

به طور مسلم در تمام سيستم‏هاى حقوقى، با تسليم مورد معامله به خريدار، ضمان معاوضى و ريسك ناشى از تلف آن از عهده فروشنده به عهده او انتقال مى‏يابد و از اين پس همانطور كه مال در تحت‏حاكميت و سلطه خريدار بوده و او هر گونه كه بخواهد مى‏تواند تصرف مادى يا حقوقى نموده و از منافع آن بهره‏مند شود. تلف يا هر گونه خسارت وارد بر مال نيز بر عهده او خواهد بود. زيرا پس از تسليم مبيع به خريدار، مفاد عقد بيع به نحو كامل به اجرا درآمده و حوادث بعدى به فروشنده مربوط نيست. و در نتيجه خريدار بايد ثمن را در صورتى كه نپرداخته است‏بپردازد.

با اين وجود، در مواردى كه خريدار به طور اختصاصى حق فسخ عقد بيع را دارا باشد، مانند آنكه درعقد بيع خيار شرط يا حيوان يا مجلس، تنها به نفع خريدار وجود داشته باشد (2) و يا آنكه طرفين در ضمن عقد، توافق نمايند كه در مواردى با وجود تسليم مبيع، مسؤوليت تلف همچنان بر عهده فروشنده باشد، در اين صورت با وجود تسليم مبيع، ضمان معاوضى بر خريدار تحميل نمى‏شود و تلف بر عهده فروشنده باقى است و با تلف مبيع، در صورتى كه خريدار ثمن را پرداخته باشد، قابل استرداد است. (3)

اما در صورتى كه پس از انعقاد عقد، مبيع تسليم خريدار نشود و قبل از تسليم تلف گردد، درباره انتقال ضمان معاوضى به خريدار و يا عدم انتقال آن و باقى ماندن ضمان بر عهده فروشنده، در سيستم‏هاى مختلف حقوقى اتفاق نظر وجود ندارد. و در خصوص بقاى ضمان معاوضى فروشنده يا انتقال آن به خريدار و توجيه هر يك از اين دو، نظريات مختلفى مطرح شده كه قبل از تحليل حقوقى ماهيت ضمان معاوضى، اشاره به آنها ضرورى مى‏نمايد. بر اين اساس، پس از طرح نظريه‏هاى گوناگون پيرامون انتقال ضمان معاوضى، ماهيت‏حقوقى ضمان معاوضى فروشنده قبل از تسليم و مبانى و شرايط تحقق آن و سرانجام اثر انفساخ عقد بيع به ترتيب زير مورد گفتگو قرار مى‏گيرد.

گفتار اول - انتقال ضمان معاوضى

درباره انتقال ضمان معاوضى قبل از تسليم مبيع، ديدگاههاى متفاوتى وجود دارد كه مهمترين آنها به قرار زير است:

1 - با انعقاد عقد بيع، مالكيت مبيع به خريدار منتقل مى‏شود و همراه با انتقال مالكيت ضمان معاوضى نيز به او منتقل مى‏گردد. بنابراين در صورت تلف يا خسارت مبيع، تنها خريدار به عنوان مالك بايد تحمل خسارت مال خويش را بنمايد ولو اينكه قبل از تلف به او تسليم شده باشد. به عبارت ديگر، تسليم نقشى در انتقال ضمان معاوضى ندارد و به محض انعقاد عقد، مالكيت و ضمان معاوضى به خريدار انتقال مى‏يابد. مگر آنكه طرفين عقد بيع به گونه ديگرى توافق نموده باشند. اين نظريه در حقوق انگليس و آمريكا و فرانسه پذيرفته شده است. (4) طبق اين نظر، همين كه مبيع به خريدار منتقل شد، همانطور كه او مالك عين و منافع آن مى‏شود و حق هر گونه تصرف مادى يا حقوقى دارد، در صورتى كه قبل از تسليم تلف شود خسارت آن رانيز بايد به دوش كشد و مسؤوليت او در برابر فروشنده نسبت‏به پرداخت ثمن باقى است و در صورتى كه نپرداخته است‏بايد بپردازد.


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود


برچسب‌ها: تسليم مبيع، تلف مبيع قبل از قبض، دانلود مقاله، ضمان، ضمان معاوضى،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۶:۵۰:۴۱ توسط morteza | نظرات (0)

دريل پيچ گوشتي شارژي رونيكس مدل 8012C

دريل پيچ گوشتي شارژي رونيكس مدل 8012C 

قيمت محصول : 519000 تومان

برند : Ronix

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


دريل پيچ گوشتي شارژي رونيكس مدل 8012C
 

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
دريل پيچ گوشتي شارژي رونيكس مدل 8012C
دريل پيچ گوشتي شارژي رونيكس مدل 8012C

 

 


برچسب‌ها: دريل پيچ گوشتي شارژي، رونيكس، مدل 8012C،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۶:۲۸:۴۰ توسط morteza | نظرات (0)

عوامل بروز جرايم جنسي به عنف و راههاي پيشگيري از آن

 

عوامل بروز جرايم جنسي به عنف و راههاي پيشگيري از آن

در سياست جنايي ايران، بزه‌ديده جايگاه واقعي خود را نداشته و لذا حمايت از بزه‌ديده نيز چندان مورد توجه دادگاه‌ها نيست


مشخصات فايل

تعداد صفحات 34
حجم 0 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي فقه و حقوق اسلامي


توضيحات كامل

در سياست جنايي ايران، بزه‌ديده جايگاه واقعي خود را نداشته و لذا حمايت از بزه‌ديده نيز چندان مورد توجه دادگاه‌ها نيست. اما در جرايم جنسي به عنف، با توجه به اثرات نامطلوب و بلند مدت آن بر عواطف و روان بزه‌ديده كه حتي ممكن است روند زندگي عادي او را براي هميشه مختل كند، اين نقص بيشتر جلوه مي‌كند و بايد در خصوص آن چاره‌انديشي شود. در اين راستا اصلاح قوانين موجود در گسترش دامنه و ابعاد حمايت‌ها ضروري است. ضمن اين كه قانونگذار بايد زمينه رسيدگي سريع و دقيق به اين پرونده‌ها را ايجاد و راه‌كارهايي عيني، ملموس و مفيد را جهت كاهش اثرات منفي جرم بر بزه‌ديده و جبران تألمات و خسارات عاطفي و معنوي او و همچنين اعاده موقعيت بزه‌ديده ارائه دهد. از طرف ديگر تلاش براي سلب موقعيت‌هاي مناسب بزهكاري و بالا بردن هزينه ارتكاب جرم بايد مورد توجه قرار گيرد كه اين مهم نيازمند اصلاح قوانين مجازات و دادرسي كيفري نيز مي‌باشد.

علاوه بر اصلاح قوانين، اصلاح نوع نگاه و برخورد محاكم با بزه‌ديده و توجه جدي به ضرورت حمايت از بزه‌ديدگان جرايم جنسي توسط مراجع قضايي و انتظامي كه اولين پناهگاه بزه‌ديده هستند نيز ضروري است. همچنين اين مراجع بايد تعاملي مثبت و جدي با مراجع غير دولتي حامي بزه ديده نيز داشته باشند.

البته ظرفيت‌هاي قانوني موجود (خصوصاً مقررات شكلي) در صورتي كه به نحو صحيح و با يك نگاه حمايتي مورد بهره‌برداري قرار گيرد مي‌تواند تا حدود زيادي مشكلات موجود را در دستيابي به يك چتر حمايتي گسترده رفع كند.

فهرست مطالب

چكيده:........4

عوامل بروز جرايم جنسي به عنف و راههاي پيشگيري از آن 5

بخش اول: عوامل بروز جرايم جنسي به عنف......... 6

گفتار اول: عوامل شخصي (مستقيم)............... 6

1- اختلالات رواني و شخصيتي................... 7

2- اختلالات جنسي............................. 8

2-1- اختلال عملكرد جنسي..................... 9

2-2- اختلالات رفتاري جنسي (پارافيليا)....... 10

گفتار دوم : عوامل اجتماعي و فرهنگي (غير مستقيم)11

1- ناهنجاري هاي اخلاقي و ضعف تقليدات ديني در جامعه 12

1-1- الكل................................. 12

1-2- نقش رسانه‌ها.......................... 13

2- مشكلات اقتصادي و فقر.................... 15

3- خانواده................................ 17

بخش دوم: راههاي پيشگيري ازبزهكاري و بزه‌ديدگي جرايم جنسي 20

گفتار اول: پيشگيري اصلاحي.................... 20

1- رفع نابسامانيهاي اقتصادي و اجتماعي..... 21

2- نقش تربيتي خانواده و ازدواج............ 22

3- گسترش ارزشهاي اخلاقي و ديني و مبارزه با ناهنجاريهاي فرهنگي24

گفتار دوم: پيشگيري وضعي..................... 26

1- محافظت از آماجهاي جرم.................. 26

2- آموزش و آگاهي بزده ديدگان در جهت اجتناب از وضعيت هاي جرم زا 27

3- پرهيز از تحريك بزهكار توسط بزهديده..... 29

فهرست منابع..................................... 30


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود


برچسب‌ها: اختلالات جنسي، بروز، بروز جرايم جنسي، بروز جرايم جنسي به عنف، پيشگيري، جرايم جنسي،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۶:۱۷:۳۱ توسط morteza | نظرات (0)

كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A

كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A 

قيمت محصول : 480000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A
 

 

نقد و بررسي تخصصي

به همراه‌داشتن كمپرسورهاي باد فندكي درون خودرو در مواقع كم‌بادشدن تاير يا پنچري آن كمك زيادي مي‌كند. اين دستگاه‌ها مي‌توانند با استفاده از برق خودرو، كمبود باد تاير را جبران كنند و در شرايط پنچرشدن، با هر بار بادكردن تاير، راننده را قادر سازند تا به آپاراتي يا يك تعميرگاه جهت رفع پنچري نزديك شود. محصول فوق يكي از انواع كمپرسورهاي باد فندكي خودروست كه به همراه ابزارهاي كاربردي ديگر عرضه مي‌شود. اين محصول «QB0047A» نام دارد.

كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A

اين كمپرسور به‌شكل دوسيلندر طراحي شده است و مي‌تواند در زمان مناسبي تاير خودرو را باد كند. حداكثر دبي هواي خروجي اين كمپرسور 85 ليتر در دقيقه است. حداكثر فشار باد خروجي آن نيز 150 پي‌اس‌آي اندازه‌گيري شده است. يكي از ويژگي‌هاي اين محصول وجود فشارسنج روي آن است كه به كاربر اجازه مي‌دهد فشار لاستيك را با توجه به نوع خودرو و شرايط آب‌وهوا در بهترين حالت تنظيم كند. فشار اندازه‌گيري‌شده برحسب واحدهاي بار و پي‌اس‌آي روي اين فشارسنج قابل‌مشاهده است.

اين محصول انرژي موردنياز خود را از برق 12ولت خودرو و از طريق خروجي فندكي آن تامين مي‌كند. براي اين منظور يك كابل برق دومتري براي دستگاه در نظر گرفته شده است. وجود اين كابل بلند كمك مي‌كند تا كاربر پس از اتصال دستگاه به فندكي خودرو بتواند آن را به بيرون از خودرو منتقل كند.

يكي ديگر از مزاياي اين كمپرسور وجود دو شلنگ است. يكي از شلنگ‌ها طولي يك‌متري دارد كه با توجه به كابل برق دومتري دستگاه معمولا براي بادكردن تايرها كافي است؛ اما اگر احساس مي‌كنيد به شلنگ بلندتري براي اين كار نياز داريد، مي‌توانيد از شلنگ فنري عرضه‌شده همراه اين محصول استفاده كنيد.

 

از ديگر مزاياي اين محصول مي‌توان به ابزارهايي اشاره كرد كه در كيف آن قرار گرفته‌اند. اين ابزارهاي دستي در هنگام انجام كارهاي تعميراتي اوليه، كمك زيادي مي‌كنند. اين ابزارها را يك پيچ‌گوشتي دوسو، يك پيچ‌گوشتي چهارسو، يك دم‌باريك، يك كاتر و ابزارهاي پنچرگيري تشكيل مي‌دهند.

ابزار پنچرگيري و كمپرسور اين مجموعه در كنار يكديگر زوج مناسبي محسوب مي‌شوند. با كمك اين ابزار پنچرگيري مي‌توانيد پس از خارج‌كردن شي تيز درون تاير، لاستيك مخصوص پنچرگيري را در محل موردنظر فشار دهيد و به‌شكل موقتي پنچري را رفع كنيد.  

اين مجموعه درون يك كيف پلاستيكي مستحكم و جمع‌وجور عرضه مي‌شود تا حمل آن آسان باشد و فضاي زيادي را در خودرو اشغال نكند. با دراختيارداشتن اين مجموعه، علاوه‌بر تامين باد تاير خودرو مي‌توانيد از ابزارهاي آن در هنگام تعميرات استفاده كنيد.

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.


تصاوير بيشتر
كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A
كمپرسور باد خودرو مدل QB0047A

 

 


برچسب‌ها: كمپرسور باد خودرو، مدل QB0047A،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۶:۰۷:۵۵ توسط morteza | نظرات (0)

مباني نظري و پيشينه تحقيق عدالت سازماني


مباني نظري و پيشينه تحقيق عدالت سازماني

عنوان: مباني نظري و پيشينه تحقيق عدالت سازماني


مشخصات فايل

تعداد صفحات 30
حجم 139 كيلوبايت
فرمت فايل اصلي doc
دسته بندي مديريت


توضيحات كامل

عنوان: مباني نظري و پيشينه تحقيق عدالت سازماني

 

فرمت فايل: word

تعداد صفحات: 30

 

عدالت و اجراي آن يكي از نيازهاي اساسي و فطري انسان است كه همواره در طول تاريخ وجود آن بستري مناسب جهت توسعه جوامع انساني فراهم كرده است. نظريات مربوط به عدالت به‌موازات گسترش و پيشرفت جامعه بشري تكامل‌يافته و دامنه آن از نظريات اديان و فلاسفه به تحقيقات تجربي كشيده شده است. پس از انقلاب صنعتي و مكانيزه شدن جوامع بشري، سازمان­ها چنان بر زندگي بشر سيطره افكنده­اند كه هر انسان از لحظه تولد تا مرگ مستقيماً وابسته به آن‌هاست و امروزه زندگي بدون وجود سازمان­ها قابل‌تصور نيست، بنابراين اجراي عدالت در جامعه منوط به وجود عدالت در سازمان­هاست. اولين تحقيقات پيرامون عدالت در سازمان­ها به اوايل دهه1960 برمي‌گردد. پس از سال 1990 فصل جديدي از مطالعات تجربي پيرامون عدالت سازماني آغاز مي­شود كه ماحصل آن شناخت سه نوع عدالت يعني عدالت توزيعي، عدالت رويه­اي و عدالت تعاملي در سازمان­هاست.

اولين تعاريف درباره عدالت به سقراط، افلاطون و ارسطو منسوب است. يكي از مهم‌ترين پرسش­هاي سقراط در مورد سرشت عدالت بود. بعد از سقراط، شاگردش افلاطون در كتاب جمهوري - مهم‌ترين اثر خود- بحثي را عدالت ناميد كه نخستين و قديمي­ترين بحث تفصيلي درباره عدالت در فلسفه سياسي قديم است (مرامي، 1378).

افلاطون در كتاب جمهوريت در پي اين پرسش بود كه چرا مرد با فضيلتي مانند سقراط حكيم در جامعه آن روز يونان محكوم به مرگ شد، انگيزه او تحليل و تبيين عدالت در جامعه آتن بود و اينكه مفهوم عدالت چيست (كاظمي 1379). به نظر افلاطون عدالت وقتي حاصل مي­شود كه در دولت هر كسي به كاري كه شايسته آن است بپردازد، به همين شكل، انسان عادل نيز انساني است كه اجزاي سه گانه روح او (غضب، شهوت و عقل) تحت فرمانروايي عقل، هماهنگ باشند (اخوان كاظمي، 1386).

ازنظر ارسطو - شاگرد افلاطون - نيز عدالت، داشتن رفتاري برابر با افراد برابر است (مرامي، 1378). ارسطو معتقد بود كه توده­هاي مردم به اين دليل انقلاب مي­كنند كه با آنان با بي‌عدالتي رفتار مي­شود (كاظمي، 1379). از ديدگاه توماس آكويناس عدالت واقعي زماني است كه حاكم به هر كس مطابق شأن و شايستگي او امتياز بدهد (كاظمي، 1380). از ديد نظريه ليبرال عدالت به اين معني است كه دولت نبايد با شهروندان با تبعيض رفتار كند مگر درصورتي‌كه در زمينه­اي موردنظر ميان خود آن‌ها تفاوت­هايي وجود داشته باشد. در برداشت ليبرال از عدالت عمده توجه معطوف به توزيع عادلانه قدرت در جامعه است (مرامي، 1378). عدالت در مفهوم راديكال آن در شعار و فرمول معروف ماركس «از هركس به‌اندازه توانش و به هر كس به‌اندازه نيازش» خلاصه مي‌شود. مركز ثقل عدالت در اين مفهوم، توزيع عادلانه ثروت است (مرامي، 1378). در تمامي انديشه­هاي سياسي اسلام، مبنا و زيربناي تمامي اصول نيز عدالت است. آيات الهي اشاره دارند كه پيامبران را با مشعل­هاي هدايت فرستاديم و به آن‌ها كتاب و ميزان داديم تا عدالت را بر پا دارند (اخوان كاظمي، 1386). بعثت پيامبران و تشريع اديان به‌منظور تحقق قسط و عدل با مفهوم وسيع كلمه در نظام حيات انسان بوده است تا آنجا كه از رسول خدا (ص) نقل‌شده است: «كشور با كفر مي­ماند اما باظلم ماندني نيست» (اخوان كاظمي، 1386).

 

فهرست مطالب

مباني نظري عدالت سازماني

مفهوم و تعاريف عدالت

اهميت و ضرورت عدالت در سازمان

تعاريف عدالت سازماني

نظريه‌هاي عدالت سازماني

اصول كلي عدالت سازماني

ابعاد عدالت سازماني

عدالت توزيعي

عدالت رويه‌اي

عدالت مراوده‌اي (تعاملي)

ابعاد عدالت سازماني از منظر گرينبرگ

طبقه‌بندي عدالت سازماني از منظر گرينبرگ

مروري بر تحقيقات انجام‌شده

تحقيقات انجام‌شده در داخل كشور

تحقيقات انجام‌شده در خارج كشور

منابع و مأخذ

 


توضيحات بيشتر و دانلودصدور پيش فاكتور، پرداخت آنلاين و دانلود


برچسب‌ها: پيشينه تحقيق، عدالت، عدالت توزيعي، عدالت رويه‌اي، عدالت سازماني، عدالت مراوده‌اي، مباني نظري، مباني نظري و پيشينه تحقيق،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۵:۵۸:۲۳ توسط morteza | نظرات (0)

توپ تقويت مچ گلد استار مدل LS3308

توپ تقويت مچ گلد استار مدل LS3308 

قيمت محصول : 28000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 


برچسب‌ها: توپ تقويت مچ، گلد استار، مدل LS3308،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۵:۰۳:۵۱ توسط morteza | نظرات (0)

قلاده كتفي ترولاو مدل Front Range سايزS

قلاده كتفي ترولاو مدل Front Range سايزS 

قيمت محصول : 380000 تومان

برند : truelove

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 


برچسب‌ها: قلاده كتفي، ترولاو، مدل Front Range، سايزS،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۴:۵۳:۲۸ توسط morteza | نظرات (0)

فريزبي ايمان اسپورت

فريزبي ايمان اسپورت 

قيمت محصول : 9000 تومان

برند : Miscellaneous

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

نقد و بررسي تخصصي

فريزبي ايمان اسپرت به شكلي ساده توليد شده ولي مي‌تواند لذت يك بازي دلچسب را به همراه داشته باشد. اين محصول ساختاري مناسب و سبك دارد و گزينه‌ي خوبي براي استفاده تفريحي در يك روز آفتابي در فضاي باز يا سالن ورزشي خواهد بود.

مشخصات كلي فريزبي ايمان اسپورت

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 


برچسب‌ها: فريزبي، ايمان اسپورت،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۴:۴۱:۵۹ توسط morteza | نظرات (0)

قلاده فلكسي مدل Black classic طول 5 متر

قلاده فلكسي مدل Black classic طول 5 متر 

قيمت محصول : 143000 تومان

برند : Flexi

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 

براي خريد و مشاهده محصول كليك نماييد.

 

 


برچسب‌ها: قلاده فلكسي، مدل Black classic، طول 5 متر،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت ۰۴:۳۱:۴۶ توسط morteza | نظرات (0)

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ]